Reakcia na: neoBB #47671:
Aj tu je dobré video z pristátiahttp://www.youtube.com/watch?v=4qgWUElBAW0&feature=youtu.be
?
- podľa mňa príliš dlhý názov a kedy by sa to zapracovalo
, akurát zvolenskú chybu odstrániť a pridať na "vršok" dĺžeň na R "VŔŠOK" ?
LUK
prvé priblíženie:
http://www.k-report.net/discus/obrazky/93/39/749339.jpg
http://www.k-report.net/discus/obrazky/93/40/749340.jpg
druhý nálet
http://www.k-report.net/discus/obrazky/93/41/749341.jpg
http://www.k-report.net/discus/obrazky/93/42/749342.jpg
a sadáme
http://www.k-report.net/discus/obrazky/93/43/749343.jpg
MIG-29M2
http://www.k-report.net/discus/obrazky/93/45/749345.jpg