Reakcia na: michalkobb #47641:
Ok, potom beriem späť. Tak to je úžasné, jeden ukradne a ešte to pošle druhému, ten to uverejní a ani nevie, kde to má pôvod. V minulosti sme boli svedkom takéhoto "požičiavania" či už na starne dopravcu ale aj niektorých médií (myslím teraz vo všeobecnosti). Ja poviem k tomuto už len toľko, že ja fotím busy výlučne v snahe aby zostalo niečo na pamiatku. Ak ma niekto požiada o fotky, nemám s tým problém a som ochotný ich poskytnúť aj dopravcovi, médiám, komukoľvek kto by mal záujem. Ale už ma nebaví stále dokola riešiť čo kto a komu ukradol a nabodaj sa ešte aj súdiť kvôli tomuto...
draxter