Reakcia na: fragma #47398:
Keď už o tom Šturci, našiel som predložený návrh CP DAL linky SAD Žilina 511 503 z r. 2006 Žilina-MT-BB-Rim. Sobota, ktorá zastavovala aj na Šturci (zast. TR, Šturec odpočívadlo km 69, Tč 6, 9 km od DH a 15 km od TR), odchody boli: 6:50x, 9:30 v nedeľu RS, 17:10g Žilina ? http://www.regionzilina.sk/files/odbory/doprava/rok_2006/oznamy/SADZilina_DAL.pdf (str. 5) Už nejaké 4 roky to neexistuje...
810zssk
Pokial ide o predaj vo vozidle, jednak to neskutocne zdrzuje (a vzdy bude ak kazdy clovek bude nejakym sposobom musiet kupovat listok, alebo nieco ukazovat) a hlavne je to pricina nepravidelnosti MHD - vykyv v pocte vlkov ti znacne ovplyvni jazdnu dobu... tym ze budes hadzat peniaze do magickej masinky prilis vela nevyriesis.
Skratka, MHD ma byt na to aby JAZDILA a nie stala po zastavkach a predavali sa v nej listky.
Pokial ide o linkovanie, vec sa ma tak ze niektore casti maju naozaj fajn spojenie, ale mnohe nie a teda to ako siet nefunguje.