Reakcia na: smejo #47376:
Milý Smejo, musel som sa "pousmiať" nad tým komu vlastne majú byť adresované Tvoje otázky a či vlastne vieš kam píšeš..? Ale dobre, ak si ich už položil aj tu, tak odpoveď znie, že sa nachádzaš na diskusnom fóre priaznivcov verejnej dopravy, ktorí nemajú žiadne právomoci rozhodovať o tom odkiaľ a kam majú smerovať linky MHD. Tak len toľko, aby si bol v obraze. Inak túto požiadavku môžeš vzniesť na oddelenie MHD MsÚ ako podnet na zavedenie alebo presmerovanie nejakej linky do RP. Ja osobne som tiež za zavedenie takej linky.
júla, sobotu 6.
smejo