Reakcia na: fragma #47356:
...zelené tlačítko "Otváranie dverí"... u trolejbusov...Kedze normalne tlacitka su zaslepene, zostavaju tlacitka na tyciach, ale pri prednych dverach take tlacitko uplne chyba!!! Tolko moj poznatok z posledneho cestovania trolejbusom v BB.
Tiez by ma zaujimalo, ako drahovy urad odovodnil nutnost zaslepenia tych tlacitok na dverach, ked autobus tam tlacitko moze mat.
fragma