Reakcia na: wizard112 #47320:
O tom ze BSK z toho ciastocne profituje sa nehadam, skor islo o to, ze BSK zas oproti ostatnym krajom znacne straca na tom, ze ma asi najvacsi podiel cudzich aut na svojich cestach, takze rozhodne tam nepanuje nejaka nespravodlivost.
810zssk