Najako v tej Bystrici zaostavate za Presovom nielen v MHD ale aj v EC.. v piatok 26.11 PO-570BV ?
off topic: je tu niekto co studuje na UNI M. Bela a vedel by mi poradit ohladom niecoho?
off topic: je tu niekto co studuje na UNI M. Bela a vedel by mi poradit ohladom niecoho?
LUK