Reakcia na: Mont #45654:
ŽST - tvar zastávky v ISCP súbore globálnych zastávok: "Banská Bystrica, žel.st." - tiež by sa zišlo opraviť na "Železničná stanica"Čiarky sa vypúšťajú pre prehľadnosť podľa mňa správne...
deň od 10. októbra 2011.
), zast. PAL 601462 s býv. názvom "Podlavice" je v CP uvádzaná od 1.9.11 ako "Cesta povstalcov", no je to "Podlavická cesta" (výveska smer Tajov dobre, do BB absentuje úplne)...
Agent007