Reakcia na: Danny #4561:
ad Ikarusy: alebo nemáš presné info alebo ich nesprávne interpretuješ alebo realita nezodpovedá teórii. Na linku sú pridelené Ikarusy DVA! Presne 367AJ a 26-02.ad stĺpy: tak tomu sa povie investícia...


Čo by som pre Teba nespravil...:-)
Danny
RE Kami, sasovske trolejbusy: ako som sa dozvedel, vsetky stlpy trolejoveho vedenia postavene po r. 1998 nie su vhodne co sa tyka pouzitia na trolejove vedenie. Stply su dobre, no nemaju ziadny "zaklad", t.j. (pripadne) budu musiet nanovo robit lozko, v ktorom su umiestnene a riadne ich zabetonovat (t.j. to zdvihne cenu tvojho vypoctu nakladov na vystavbu trolejov v Sasovej)