Reply on: Danny #4563:
áno, dožívajú, ale nekupuje sa nič, čo by ich nahradilo... Kĺbákov je málo, sól je dosť, a čo sa kupuje? Sóla...
Vyznie toblbo, ale ľudia mimo podniku zrejme môžu mať väčší prehľad ako zamestnanci...
Vyznie to


Čo by som pre Teba nespravil...:-)
Danny
RE Kami, sasovske trolejbusy: ako som sa dozvedel, vsetky stlpy trolejoveho vedenia postavene po r. 1998 nie su vhodne co sa tyka pouzitia na trolejove vedenie. Stply su dobre, no nemaju ziadny "zaklad", t.j. (pripadne) budu musiet nanovo robit lozko, v ktorom su umiestnene a riadne ich zabetonovat (t.j. to zdvihne cenu tvojho vypoctu nakladov na vystavbu trolejov v Sasovej)