Reakcia na: draxter #45492:
DPM BB je asi najbohatší podnik na Slovensku ked takto neracionálne nakladá s majetkom. ?
Ja pevne verím že v BB už bežne v premávke nestretnem starší typ autobusu ako B961(E) / B 952(E). Lebo inak to by som sa veľmi - ľudovo povedané Nas-ral.
Čo by dali za taký voz na Ukrajine alebo v Rumunsku.
- vo vedení oboch podnikov a mesta vobec nerozmýšľajú. ? - len Bratislava má celú flotilu B741 aj keď po GO.

Zastávka "Centrum" je tu uvedená v MHD tvare "ul.Kozáčeka-Centrum" ? (Nám.SNP netrebalo nahrávať, neprechádza tadiaľ ani jeden spoj, keďže nejde späť). Konečne aj v CIS CP názov "STRABAG" po zmene CMK ?
fragma
Železnice zopakujú akciu ?
http://spravy.pravda.sk/zeleznice-zopakuju-akciu-0hy-/sk_ekonomika.asp?c=A110926_083344_sk_ekonomika_p01
16.11. streda - začiatok "predĺženého víkendu" (poobede "sťahovanie národov" vo vlakoch)
17.novembra (štvrtok) - št. sviatok "Deň boja za slobodu a demokraciu" (aj v ČR)
18.11. piatok
19.11. sobota
20.11. nedeľa - návrat z "predĺženého víkendu"
Takže podľa tohto je jasné, v jednom z ktorých troch dní to bude zrejme prebiehať, snáď to nebude v deň návratu z "predĺženého víkendu", kedy sa presúva masa ľudí vlakmi, ako 5.7. utorok na Cyrila a Metoda...