Reakcia na: irizar #44933:
Od vyjadrenia hovorkyne do médií po skutočné pracovno-právne rozviazanie pracovného vzťahu s daným vodičom je dosť ďaleko (veľa krokov a veľa ľudí).
Inak tam jazdi minibus a nasledne vykona rozvoz vodicov. Rano je to presne naopak. Minibus pozbiera vodicov a nasledne vykona spoj na linke 3.
irizar
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/som-reporter/sofera-mhd-za-lezernu-jazdu-vyhodia-z-prace.html
Tak holt jedincovi, ktory fotku zverejnil aj kretenovi, ktory citil potrebu honit si ego tym ze ju poslal Markize zelam hrejivy pocit z dobre vykonanej prace a aj do buducna vela stastia pri estebacikovani... ?