Reply on: BB-Schuhu #44934:
na druhú stranu, ako inak by sa mal seriózny cestujúci brániť? Ak by som niečo v práci zvoral ja, tiež tam už nepôsobím, a preto sa nespolieham na to, že me nikto nefotí, ale že jednoducho viem čo môžem a čo nie.Treba si uvedomiť, že všetko treba robiť poctivo. ?
Inak tam jazdi minibus a nasledne vykona rozvoz vodicov. Rano je to presne naopak. Minibus pozbiera vodicov a nasledne vykona spoj na linke 3.
irizar
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/som-reporter/sofera-mhd-za-lezernu-jazdu-vyhodia-z-prace.html
Tak holt jedincovi, ktory fotku zverejnil aj kretenovi, ktory citil potrebu honit si ego tym ze ju poslal Markize zelam hrejivy pocit z dobre vykonanej prace a aj do buducna vela stastia pri estebacikovani... ?