Reakcia na: mirkobb #44873:
asi tak, veď sme v BB ? Na druhú stranu, čo bráni tomu, aby linky 2 a 4 mali výhradné nástupište tam kde teraz a všetky busy z tdaiaľ nech stoja tam, kde linky do Podlavíc? Toto riešenie by mohli prijať dopravcovia bez potreby akejkoľvek úpravy.

mirkobb