Reakcia na: mamaADA #44848:
Re #44848 mamaADA: toto štve aj mňa u linky 2 a 4, ktorá/é už pri začiatku trasy nepristavujú vozidlá k obrubníku zastávky železničná stanica, ale stoja v polovici cesty. Pritom tu sa t odá, chodník je dobrý a vozovka tiež. Áno, sú zastávky ktoré sú v nevyhovujúcom stave, ale táto medzi ne rozhodne nepatrí.
BB-Schuhu
http://firmy.etrend.sk/firmy-nefinancny-sektor/slovbus-pochoval-projekt-slovenskeho-autobusu.html
... takže ZV-017CF je zrejme posledným svojho druhu v SAD Zvolen.