http://www.youtube.com/user/FlySlovakia#p/u/3/b1HP266XLxk
Prelet ponad B.Bystricu vrátane obchvatu ? Od začiatku vidno časť nedokončenej cesty na Terasu... a ďaleko viac ?
Prelet ponad B.Bystricu vrátane obchvatu ? Od začiatku vidno časť nedokončenej cesty na Terasu... a ďaleko viac ?
. Informovanosť - ako má človek z "dediny" vedieť, ak nebol dlhšie v meste, že sa platí? Má to niekde VEĽKÝMI písmenami napísané? Po písomnej žiadosti odpustia...a po 70-tke každý bez problémov vypisuje
kvorka
Re #44805 Mont: asi tak nejak.
Rozhodne, čierny pasažier je jav nežiadúci, a nidky ho pdoporovať nebudem. Ale je rozdiel v čiernom pasažierovi - t.j. ten kto za jazdi neplatí a u takého, ktorý si len nesplní nejakú povinnsoť (napríkald ten evidenčný lsítok pri zakúpenom mesačníku). A sankcia to má práve odrážať. ?