Reakcia na: Petik #44812:
Pri neoznačení mesačníka samozrejme som za max. 2€ (aby nepresiahlo už dopredu zaplatených 2 ciest denne za pracovné dni)
. Informovanosť - ako má človek z "dediny" vedieť, ak nebol dlhšie v meste, že sa platí? Má to niekde VEĽKÝMI písmenami napísané? Po písomnej žiadosti odpustia...a po 70-tke každý bez problémov vypisuje
. Neoznačený nástup pri mesačníku asi nie (kto kupuje dopredu mesačník, predpokladá sa, že v meste trávi celý mesiac a dopredu je oboznámený, ako funguje).
kvorka
a) označníky v stave ako pred 30.06.2011
b) niektoré busy (ZV-159CA - videný včera,ZV-490BC,ZV-486BC vzadu s nefunkčnými transparentmi)
c) niektoré vozy s nedostatočnými výrezmi v reklamách (linku 21 som minule mohol len hádať, zrejmé len bolo že končí 1)