Reakcia na: Petik #44774:
Kedysi (1-2 roky dozadu, neviem, ako v súčasnosti) skutočne ohrozovali obyvateľov Terasy DIVIAKY v hojnom počte (viď napríklad príspevok Nespokojnosť na banskabystrica.sk Doprava v meste), dokonca podľa jednej fotky z Kalinčiakovej bola na radvanskej strane "Radvanského kopca" večer pekná grupa diviakov (cca 9?). Kto viete viac, napíšte...
fragma
Ospravedlňujeme sa cestujúcej verejnosti za problémy, ktoré vznikli pri prechode na novú tarifu platnú od 1. 7. 2011.
Napriek tomu, ze od 1. 6. uz nemali byť aktivované programy MAXI klasik a MAXI zľavnené (o čom sme verejnosť informovali na internetových stránkach DPMBB a.s.) bol nedopatrením aktivovaný určitý počet MAXI programov, ktorých platnosť presiahla až do júla 2011 a ktoré neboli po 30. 6. 2011 akceptované.
Všetkým dotknutým cestujúcim sa za tento problém a nedostatočnú informovanosť ospravedlňujeme. Suma za neprejazdenú časť programu im bude vrátena formou dobitia zostatku sumy na čipovú kartu. ?
DPMBB, a.s.