Reakcia na: PIT #44393:
že kartu si nabiješ aj u vodiča. Nič iné mi z toho nevyplýva. Keďže prepravný poriadok nový nie je, a tarifa rieši aj vylúčenie dopravy (viď nočák a kočíky), hľadal som to tu ako v jedinom novom dokuemnte. Ale preto hovorím - ktovie. ?
PIT
V zásade však neviem, čo pod tým prečipovaním myslíš, pretože na predajné miesto musíš prísť každý mesiac tak, či tak, keďže iným spôsobom si nemáš ako aktivovať časový predplatný cestovný lístok a čo ti pri priložení karty k zariadeniu s kartou dorobia i tak neovplyvníš, iba budeš rád, že sa ti mesačník nahrá a môžeš naň slobodne jazdiť a využívať verejnú dopravu napr. namiesto ničenia prostredia individuálnou automobilovou dopravu.