Reply on: roman85 #44394:
Požiadavku na zavedenie spoja L23 na večernú zmenu o 22:00 v Majeri tu už niekto spomínal aj dávnejšie. Skús napísať na mesto BB (príp. aj dopravcovi - SAD ZV - na adresu doprava@sadzv.sk). Táto myšlienka nie je zlá a myslím, že máš šancu uspieť. Dokonca aj v prípade, že by si chcel využiť prestup na Námestí slobody z liniek 42+56 (ktoré idú tiež do Majera), tak veľkú šancu nemáš, keďže L42 prichádza do Majera cca 22:05, čo je zrejme dosť neskoro.
PIT
V zásade však neviem, čo pod tým prečipovaním myslíš, pretože na predajné miesto musíš prísť každý mesiac tak, či tak, keďže iným spôsobom si nemáš ako aktivovať časový predplatný cestovný lístok a čo ti pri priložení karty k zariadeniu s kartou dorobia i tak neovplyvníš, iba budeš rád, že sa ti mesačník nahrá a môžeš naň slobodne jazdiť a využívať verejnú dopravu napr. namiesto ničenia prostredia individuálnou automobilovou dopravu.