Ešte mám otázku, dieťa do troch rokov v kočíku s jedným sprievodcom sú prepravovaní bezplatne ako aj doteraz, načo je v tarifných podmienkach uvedená položka za ktorú sa platí a to "detský kočík bez dieťaťa"..? Kto chodí s prázdnym kočíkom..? Áno viem, tí niektorí "zmrzlinári" čo zbierajú železný odpad, ale tí predsa nejazdia MHD.. ? ? Ešte jedna otázka, keď bazírujú na evidenčnom lístku pre dôchodcov a zaviedli 0,10 € cestovné, ako je to v prípade dieťaťa do 3 rokov v kočíku so sprievodcom, tam už evidenciu nechcú..?
Ešte malá poznámka k predajnému miestu na ul. 29. augusta, tak už zmenili farbu toho osvetlenia vo výkladoch o ktorej som písal v #44164 z tej červenej na modrú. ? ?
Ešte malá poznámka k predajnému miestu na ul. 29. augusta, tak už zmenili farbu toho osvetlenia vo výkladoch o ktorej som písal v #44164 z tej červenej na modrú. ? ?


mirkobb