Reakcia na: N/A #44333:
este doplnim ze som rad ze je konecne nocna linka...aj ked by to mohlo byt viacej spojov, pripadne aj druha linka na radvan a foncordu pripadne podlavice...ale to by som uz asi fakt chcel velaa nechapem preco na expresnu linku 90 zavadzaju neustale nove zastavky, teraz europa a karlovo, ved uz nestoji iba na troch zastavkach...je to smiesne...

no.ev.di.
Zaujímalo by ma inak, že ako by si poriešil náhradu za L21 na Sládkovičovej a ako by si riešil L22 ktorá má mierne zachádzku na Zvolenskú cestu, či by to pri 40min v špičke poberalo keby to vozilo ľudí až z Rakytoviec. Mňa napadá riešenie také, že spraviť namiesto L21,22 a 23 jednu nosnú linku z Pieninskej a časť spojo ukončiť v centre, časť by pokračovala v trase L22 do Rakytoviec, k Panelárni by namiesto L23 premávali vybrané spoje L28.