Reakcia na: draxter #44314:
Ono časť BB to pochopila už dávno a preto od januára 2008 na linkách DPMBB časový lístok platí, takže sa zase nemožno tváriť, že sa zavedie niečo z ničoho. Je len tragédia, že sa nepodarilo niektorým toľko rokov vysvetliť, že časové predplatné lístky sú úplne základná vec.
BB-Schuhu