Reakcia na: TeBeCe #44175:
podla mojho nazoru by sa z tejto R1 mal najprv realizovat obchvat Ruzomberka s napojenim na D1. To by prinieslo vyssiu usporu casu ako rychlostna cesta s parametrami cesty II. triedy (Lupca - Korytnica). Za rovnako dolezity povazujem obchvat Podbrezovej a Brezna. Rozvoj Horehronia pomoze aj BB. Ved cely usek od BB po Predajnu je kvalitna cesta I. triedy (aspon parametrami), potom nasleduju same obce a zuzene cesty.
Re #44174 Petik: este raz a naposledy. Postupnost skutocne je trolejbus - autobus - trolejbus. Keby neprisli nove peniaze, tak ten treti krok nikdy nenastane! Takze vaz svoje slova. Ja sa nemusim spoliehat len na slova a dojmy, problematika EU fondov mi je blizka.
To, ze najlepsie solo autobusy si nasli cestu prec z podniku je uz ina rozpravka, ale aj tie by pomohli len docasne.
Slovenské zákony používajú pojem "daňovník":
kvorka
Dnes vo výprave:
1 - BB-352BJ
2 - BB-587AF
4 - 3001
6 - 1523
7 - 1003
20 - ZV-364BI
21 - ZV 669CE
23 - ZV-361BI
41 - ZV-366BI
42 - ZV-362BI
102 - BB-632AS
a ráno (pred ôsmou) som videl na linke 1 Karosu B961, vzadu papierová tabuľka cez trasnaprent. Čo to bol za voz?