Reakcia na: BB-Schuhu #44054:
toto je z dôvodovej správy o úprave tarify: "Predpokladom pre zvýšenie atraktivity mestskej hromadnej dopravy ako takej a udržanie súčasného počtu cestujúcich je podľa našich skúseností vhodné zamerať sa na najmodernejšie modely autobusov a už v roku 2011 zaradiť min. 4 ks nových ekologických nízkopodlažných autobusov s pohonom na zemný plyn. Ich zaradenie navrhujeme na najzaťaženejšie linky po celom území mesta tak, aby obyvatelia každej mestskej časti mali možnosť nimi cestovať."Či sólo či kĺb, neuvádzajú...
irizar
http://zvolen.sme.sk/c/5910039/zvolensky-prepravca-nakupi-nove-autobusy.html
Inak by ma zaujímalo či niekedy budú v SMEčke schopní pochopiť čo je to "prepravca".