Reply on: brefos #44053:
12. decembra 2004 bola zrušená MHD do obcí Sliač, Kováčová, Lieskovec a miestnej časti Zvolen - Lukové. Nahradená bola prímestkými spojmi, ale v obmedzenom rozsahu. To je hlavný rozdiel s linkami 601451-601456, ktoré nahradili doterajšie linky MHD (od 19. februára 2006) podľa pôvodných cestovných poriadkov. K novým vozom. Ak sa podarí, tak tohto roku pribudne do MHD Banská Bystrica 14 kusov kĺbových autobusov CNG a do MHD ZV 4 kusy sólo autobusy CNG. Čo sa bude diať s voľnými B961, to predpokladám zatiaľ nikto ešte nevie.

irizar
http://zvolen.sme.sk/c/5910039/zvolensky-prepravca-nakupi-nove-autobusy.html
Inak by ma zaujímalo či niekedy budú v SMEčke schopní pochopiť čo je to "prepravca".