Reakcia na: kvorka #44012:
Bolo by to pekné, ale neviem či sa to niekedy zrealizuje. Minule v novinách bolo písané že ZV má 24 liniek MHD, nuž len neviem kde L23 a 24 jazdí. ? A sú to totožné noviny čo dnes napísali že 18 kĺbov. Takže som v tomto pesimista.
brefos