Reakcia na: BB-Schuhu #44011:
súhlasím s tebou do bodky. Vzhľadom na trasovanie liniek by mal mať práve ZV systém dlhých liniek, ktorý zaviedol tu v BB, pretože má na to vhodné podmienky:1 Západ - centrum - Sekier
2 Zlatý potok - centrum - žst - Západ
3 Podborová - centrum - žst - Môťová/Sekier
prípadne meirne upraviť a na nich by mohli byť práve kĺby.
Lebo zakúpiť 4 sóla na súčasný počet 22 liniek, to bude síce lepšie než nič, ale nebude v tom žiadny systém a ani vyznačené spoje sa nebudú dať urobiť. No uvidíme.
no.ev.di.
RS-1 pre Liberecký kraj 56,25 mil. Kč. za ks, RS-1 pre Vysočinu 51,76 mil. Kč. za ks a "bageta" 813+913 27 mil. Kč.
- 4 ks 813+913 za 108 mil. Kč = 2 ks RS-1 Liberecký kr. 112,50 mil. Kč = 2ks RS-1 Vysočina 103,52 mil. Kč. Čiže za 1ks RS-1 máme dve 813+913. Vyplatí sa však donekonečna oživovať zastaralé 810 na 813 ktoré sú kdesi na úrovni regio vlakov v Nemecku v 80-90 rokov (ani na tie 90. roky by som to už netipoval).