Reakcia na: no.ev.di. #43794:
Predaj listkov u vodica zaviedlo vlastne az CSAD ZV. CSAD BB totiz zaviedlo len "doplnkovy predaj" u vodica. Velmi dobre si to pamatam! Akurat zhodou nejakych nahod po zavedeni doplnkoveho predaja postupne zmizli listky zo stankov a tiez automaty. Ale bolo by urcite paranoidne hladat v tom nejaky zamer:)
Kami
SAD Zvolen tvrdil, ze tak to fungovat nemoze, kazdemu usetria peniaze, ... Integraciu otocili naopak. Teraz je to primestska linka za peniaze VUCky, ibaze v pasme MHD plati tarifa MHD. Ci je tento sposob legislativne v poriadku, neviem. Minimalne zakon o cenach je poruseny, ale ...