Reakcia na: TeBeCe #43775:
to čo všetko pre boha SOR tam cpe pod tie podesty? ? ma zaujíma, že kam cpú iní výrobcovia trolejbusov tie veci, resp. kde naženú priestor na to, čo SOR doháňa podestami. Čo komu spravili užívatelia MHD, že musia toto znášať? ? to majú za vernosť mizerným službám dopravcov, že koľko ešte znesú? ?
BB-Schuhu