Reakcia na: no.ev.di. #43754:
ty uz kdesi zalez, na tvoje slova uz nie je nikto zvedavy ☠

. Tu v BB kraji to tak nefunguje, že VUC si objedná. Tu to funguje systémom: SAD dačo predloží, a VUC to schváli. Aj keď by to malo fungovať systémom: Tu je CP a kto ho dokáže odjazdiť za takýchto podmienok, tak ten tam bude jazdiť. Ale to bude asi hudba budúcnosti.
Kami