Reakcia na: Kami #43636:
Prepáč že sa k tomuto vraciam,ale nedá mi to:"Zase ak klesne tlak vzduchu, tak nejde tocit volantom, stlacit spojku, ani brzdu"Vzduchový systém nemá žiadny vplyv na riadenie,točiť volantom pôjde ľahko ked motor beží a ťažšie ked motor nebeží,ale točiť pôjde vždy,pokiaľ nie je závada priamo na riadení.
Stlačiť spojku nepôjde,to máš pravdu,ale brzdový pedál stlačíš aj ked budú budíky na nule,ak dôjde k väčšiemu úniku vzduchu zo systému,tak autobus začne brzdiť sám,on sa vlastne bez vzduchu ani nepohne.
dadus
robím bakalárku, a potrebovala by som zistiť, koľko plagátov sa nachádza v busoch v bb a v br...či už mhd alebo prímestská ? či niekto nemáte prístup k takýmto infos...nepotrebujem to zas až tak presne, na kusy... približné čísielká by mi veľmo ale veeeľmo pomohli ... alebo aspoň kontakt na niekoho, kto by mi k tomu vedel povedať viac....
tak ak by ste mi vedeli pomôcť bola by som vám neskutočne vďačná...prosim prosim smutne kukam ?