Aspoň zopár kúskov sme tu mohli mať ako v Hradci: http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/3934-Jedenactka-pohadkovych-dlouhanu-v-hradeckem-dresu-nastupuje/
Zaujímavé, že škoda 30Tr pre BB sa začala vyrábať skôr ako 31Tr, ale u nás ešte nejazdí nič, zatiaľ čo v HK kĺby už áno. Aj tu je vidieť byrokratický prístup pri homoloiguácii, alebo je dôvod inde?
Zaujímavé, že škoda 30Tr pre BB sa začala vyrábať skôr ako 31Tr, ale u nás ešte nejazdí nič, zatiaľ čo v HK kĺby už áno. Aj tu je vidieť byrokratický prístup pri homoloiguácii, alebo je dôvod inde?
TeBeCe