Reakcia na: no.ev.di. #43654:
aby nedoslo k omylu1. netusim co je pod podestou a preco tam je
2. diesel by bol v zadnej casti.
A preco? Lebo niektori dopravcovia pomocny diesel vyzaduju. Ked SOR zvladne trolejbus, aj hybrid, tak zastavba pomocneho dieselagregatu je hracka.
Re #43655 158VB: ten autobus bol zrejme vyrobeny este v 80-tych rokoch. Dnes vsak tazko povedat ci papiere zodpovedaju skutocnosti. Povodna znacka by mohla byt ZH 71-41 (to bola LC), potom ZH-056AP. Urcite to nie je C 735, tie sa vyrabali az neskor a v nasom regione si pamatam akurat jednu SAD Bratislava co jazdila na linke BA - BB.
Fotky mozes posielat na adresu, ktoru mam pod nickom (cerveny).
Petik