Reakcia na: N/A #43537:
a netreba zabúdať ani na to, že víkendová L22 zachádza do Iliaša. Fotka Tedomu na otočke Iliaš, pri moste by tiež nemusela byť od veci... Počasie na víkend hlásia priaznivejšie, najmä v nedeľu. Takže je to výzva pre fotografov.
BB-Schuhu
Nie je mi celkom jasné, čo sa myslí pod pojmom "rozšírené zavedenie trolejbusov". Pokiaľ viem, tak po zaradení nových 30 Tr bude premávať toľko trolejbusov (nielen do počtu, ale zrejme aj rozsahom CP - aj keď to sa ešte uvidí) ako predtým. Ja v tom žiadne rozšírenie nevidím. Áno jasné, teraz to neplatí, ale je potrebné to porovnávať so stavom z roku 2009. Neverím, že nahradenie trolejbusov autobusmi na prelome rokov 2009/2010 malo dopad na výšku dotácie.
Druhá vec. Zvýšia sa aj výkony vo verejnom záujme na citybusoch. Chcelo by to konkrétnejšie konštatovanie...