KAMI-ale to si nepochvalil ze ako je zatvoreny v tej dielni je zamknuty na 1000 zamkov. To je cela realita tak ze sa one boja ako o vlastny zadok na stolicke tak ich sefovia
, že hneď po nastúpení do vozidla si musíš kúpiť lístok !!!
JOSH