Reakcia na: 810zssk #42910:
a prečo genialny dpmbb jazdí v normalny pracovny den 31.12. poda nedelnych cp??? (chodi sice menej ludi ale nie je riesenie vyskrtat polku az tri stvrtiny spojov)...odpoved nie je lebo sadzv ma 51%...aj minule roky chodil v osobitnom rezime...
Ked tak nech su to denne linky s modifikaciami
810zssk
Ja som presvedceny, ze je dost vodicov co by na ten Stedry den radi robili za nejaky ten priplatok... a hlavne (a toto je najvacsia tragedia) kvalitna MHD na Stedry den by sa dala zabezpecit s rovnakym poctom vodicov ako ten chaos.. mozno aj s mensim.
Zaverom mi dovolte vsetkym diskutujucim zazelat pekne Vianoce, pohodove chvile s rodinou a prijemne prekvapenia pod stromcekom