Reakcia na: BB-Schuhu #42613:
Je to veľká strata pre závod Brezno, momentálne jazdí namiesto neho ZV-471BC, ktorá predtým jazdila linku BB-BR-Zavadka nad Hronom, tam teraz majú nového Crossa ZV-962CD.Fotospomienka na ZV-973BZ (ex. ZV-312BY):
http://picasaweb.google.com/buda.erik/IvecoCrossway12m#5466600416612459154
http://picasaweb.google.com/buda.erik/IvecoCrossway12m#5349814556339652146
http://picasaweb.google.com/buda.erik/IvecoCrossway12m#5466600573438569922
a sú medzi nimi aj nejaké 10.6m ???
Bubak
Doteraz nie je v premávke.
Síce nie som chodiaca história, ale čo si pamätám, tak Crossway v Čechách už asi horel, SOR BN12 určite, to viem... Skús prehrabať k-report. Tam určite niečo bude. ?