Reakcia na: kallokallo1 #42550:
ok, priznám sa, že nemám odsledovanú dennú výpravu na 100%. Ale pokiaľ sa niečo zaujímavého udeje (napr. nový bus v premávke), treba napísať do DF a budeme múdrejší všetci.
a nevies kedy pridu tieto trolejbusy do bb ?
poslanec.sk
Kandidátske fórum 2010
Ktoré sa uskutoční
9. novembra 2010 o 17.00 hod.
v sále komorného divadla ECC
(bývalý DK SKC) v Banskej Bystrici
Komu dať svoj HLAS v komunálnych voľbách ?
Uľahčite si voľbu a príďte si vypočuť kandidátov !
Osud nášho mesta máme v rukách všetci !