Reakcia na: kallokallo1 #42550:
ok, priznám sa, že nemám odsledovanú dennú výpravu na 100%. Ale pokiaľ sa niečo zaujímavého udeje (napr. nový bus v premávke), treba napísať do DF a budeme múdrejší všetci.
a nevies kedy pridu tieto trolejbusy do bb ?
Kami
Re #42531 mirkobb: objednat si sice moze, ale za vlastne. Projekt je na konkretny pocet, za konkretnu sumu, pricom sa uz uskutocnilo VO. Cielom DPM BB bolo kupit co najviac trolejbusov, preto sa orientovali len na solo vozy. S tym sa uz neda nic robit, ak teda nove trolejbusy chceme.
Re #42523 draxter: vdaka.