Reakcia na: Sedemstovka #42433:
Mimochodom zabudol som ešte aj ZV-309BI... Zachvílu budú všetky bez výzdoby.. Potom prídu ďalšie plynové paródie na autobus, ktoré sa už pre istotu ani zdobiť nebudú... A môžeme čakať fádne vozy bystrickej MHD, všetky rovnaké, na jedno kopyto a ani jeden výnimočný... Ach, jako já ❤ tohoto dopravcu.... ?
brefos
Oznamujeme cestujúcej verejnosti, že až do odvolania bude predajné miesto Námestie slobody otvorené od 7. do 17. hodiny.
Zmena organizácie dopravy:
Oznamujeme cestujúcej verejnosti, že od piatku 29. novembra premáva linka č. 102 v Podlaviciach podľa platného cestovného poriadku. Most do Skubína je dokončený a odovzdaný do prevádzky.
http://www.dpmbb.eu/