Reakcia na: Snopko #4162:
Čo sa mňa týka, urazený nie som - možno skôr trocha sklamaný. Opakujem, že je mi ľúto, že sa to stretnutie neuskutočnilo aj za účasti verejnosti, ale málokto je pánom svojho pracovného času a nie vždy je možné sa uvoľniť, keď to chce. O to viac, že by ma o. i. veľmi zaujímali aj stanoviská zástupcu MsÚ, ktorý predstavuje súčasne správny orgán na úseku cestnej dopravy v meste. Oceňujem Váš súčasný ústretový prístup a súhlasím, že nemôžeme vidieť "do Vašej kuchyne", ale každý však môže vidieť a užívať výsledky, ktoré sú výsledkom a častokrát nespĺňajú legislatívne požiadavky kladené na dopravcu. Myslím si, že na tomto fóre sa stretávate predovšetkým s ľuďmi, ktorým záleží na zlepšovaní kvality MHD a nikto z nich nemá záujem škodiť, ale naopak i keď možno len laickými nápadmi prispievať k napĺňaniu jej dôležitej funkcie.
PIT
Čo sa týka čísiel liniek, v piatok mali zlý deň. Hneď ráno som stretol spoj L3/650 do FNsP (vozidlo 1526), ktorý mal na prednom čele tú malú smerovú tabuľku s názvami zastávok z L1 a veľké číslo správne 3.