no pozrel som to scifi ?
no ale aj tak je to skoda ze nie su ziadne realne vazne plany do buducna... alebo je to vazny plan? ?
no ale aj tak je to skoda ze nie su ziadne realne vazne plany do buducna... alebo je to vazny plan? ?
Vševedko
A stykačové trolejbusy som nenávidel od detstva - nikdy som nechápal, prečo by malo byť lepšie ako autobus niečo, čo sa pohybuje nekontrolovateľnými prískokmi:-D.