Reakcia na: vladis888 #39431:
vidíš to a ked sa nemáš kde chytit v trolejbusy tak máš smolu lebo tie skaču ako dive. A možno začali preferovat CNG práve koli tomu ako tie trolejbusy vypadaju.. A len pre info nepoukazujem na vek vozidla ale na stav vozidla !
vladis888
DADORIUS: ty stále porovnávaš neporovnateľné. aj najnovší autobus na svete ktorý jazdí buď na naftu alebo na CNG je oveľa neekologickejší ako 50 ročný trolejbus a nemôžeš sa hádať. Áno sú staré ale keď dakto úmyselne robí na priek tak to aj tak vyzerá. A to že tu chodia staré vraždy tak to môžeš hovoriť na staré autobusy ktoré oveľa viac poškodzujú životné prostredie ako nové autobusy.