Reply on: PIT #39430:
mysliš tym stratovým výkonom to že 22/21 26 a ine spoje jazdia spolu s trolejmy skoro na tej istej trase ?... Ja tam nevidim nič zle neni to ako za čias SAD BB ktora obierala ludi o peniaze lebo AD a TTD fungovala na system po mesto prestup na troleje a spät to iste.. K citelisom ako si sam povedal nepriamo citelisi splnaju to načo su určene.
Doplnikm PFM10: citelisi su zlato pre ludi odkázaných na vozík !..
vladis888
DADORIUS: ty stále porovnávaš neporovnateľné. aj najnovší autobus na svete ktorý jazdí buď na naftu alebo na CNG je oveľa neekologickejší ako 50 ročný trolejbus a nemôžeš sa hádať. Áno sú staré ale keď dakto úmyselne robí na priek tak to aj tak vyzerá. A to že tu chodia staré vraždy tak to môžeš hovoriť na staré autobusy ktoré oveľa viac poškodzujú životné prostredie ako nové autobusy.