Reply on: PIT #39430:
mysliš tym stratovým výkonom to že 22/21 26 a ine spoje jazdia spolu s trolejmy skoro na tej istej trase ?... Ja tam nevidim nič zle neni to ako za čias SAD BB ktora obierala ludi o peniaze lebo AD a TTD fungovala na system po mesto prestup na troleje a spät to iste.. K citelisom ako si sam povedal nepriamo citelisi splnaju to načo su určene.
Doplnikm PFM10: citelisi su zlato pre ludi odkázaných na vozík !..
PIT
Re #39421 DADORIUS: Na druhú stranu si obmedzený v tom, že si fakt myslíš, že kvalita dopravy závisí jedine od veku vozidiel?? (a je fakt choré, keď šéfovia konkurečnej firmy priamo rozhodujú o potláčaní kvality služby druhej firmy a hlavne v prípade, keď im to umožní jej vlastník)
Inak otázka - kde sa tankuje CNG do Citelisov jazdiacich v BB???