Reply on: vladis888 #39431:
vidíš to a ked sa nemáš kde chytit v trolejbusy tak máš smolu lebo tie skaču ako dive. A možno začali preferovat CNG práve koli tomu ako tie trolejbusy vypadaju.. A len pre info nepoukazujem na vek vozidla ale na stav vozidla !
BB-Schuhu
Až teraz som zistil, že expresný spoj L601454 z Harmanca po 14-tej premáva po novej mimoúrovňovej križovatke, samozrejme Cross LE ?