Reply on: DADORIUS #39428:
citilise spnajú to na čo boli kúpené ale sa zneužívajú na vytlačenie trolejbusovej dopravy z mesta tým, že niektorí ľudia začali preferovať nech sa nakupa autobusy na plyn a to je zlé. CMG sú po ekologickej stránke lepšie ako karosa ale po prepravnej nie nie sú určené na prepravu toľko osôb koľko sa prepravuje. sú strašne nepohodlné pre cestujúcich lebo je tam síce veľa miesta na státie ale sa človek nemá kde chytiť ako som to niekoľkokrát videl. Najmä pri stredných dverách. Tam človek iba stojí a snaží sa nespadnúť lebo sa nemá čoho chytiť.
pfm10