Reakcia na: draxter #39251:
Sevas, už dávno som tu nebola, nie preto, žeby som nechcela len ma sem akosi nepustilo a ja nemám čas bojovať s automatom ? Celé akosi právo na náš majetok je obyčajná sprostosť..vymyslené zmenky podpísané niekým je to čo akože nahrávajú SAD ZV..pomalé vyšetrovanie a dokazovanie. Inak dobrá taktika no konečne prichádza na moje slová, keď budem tomu z domu dobrej vôle nosiť tie klbásky do basy a tu tomu dlho nikto neveril ? Len tak medzi nami pozri si základné imanie ..hm..hm.. Ja som prišla do ČSAD závod 901 Banská Bystrica /, keď mal 1200 zamestnancov (jeden z nich bol ocko Polony/ a dnes je nás 44/ ja mám dôvod byť nasratá na korupciu v tomto meste a fakt nemám najmenšiu chuť to nechať len tak..inak nebolo ma to preto,lebo som robila "voľby" , aby vyhral ten čo celkom oprávnene neznáša toho chrapúňa !! A som s výslekomi volieb veľmo spokojná !! ?
Dokonca minule to šlo aj na Kováčovú. Basom im anciaša.?
BB-Schuhu
Bola tu minule jedna zaujímavá pripomienka, že prečo v rámci rapídnej obnovy vozového parku MHD v rokoch 1997-2005 sa takmer všetká pozornosť sústredila na autobusy (kúpilo sa 35 nových autobusov, ale iba 2 trolejbusy). Je pravda, že v tom čase bol stav autobusov v omnoho horšom stave ako trolejbusy a prirodzene, hasilo sa to čo najviac horelo. Ale som presvedčený, že takéto konanie bolo tak trochu krátkozraké a priviedlo bystrické trolejbusy do problémov (mám na mysli ich technický stav).