Reakcia na: expresbb #39190:
Takto ti poviem keby troleje boly v stave ako napríklad 1501 alebo 1523 tak držim hubu a krák mne vadí ten stav ved to je odstrašujuce ked to príde s škripotom na zastavbu s prepáčenim ***nu tomu dvere kde pozrieš tam hrdza alebo menene plechy ktore su biele ..Vravim keby boly v dobrom stave aspon na vonok nemam nič proti tomu !
A hlavne nechcem vidiet troleje ktory su tak zhnite že ked zatukam na plech tak padne kus plechu
pfm10
_____________________
http://www.flickr.com/photos/39249443@N03/sets/72157622848813947/ - tutaj fotky z leta na žiadosť DADORIUSa. Prosím pekne, v takýchto "skvelých" a "moderných" trolejbusoch v "skvelom stave" sa vozíme.
Re #39177 BZUCO: Autobusoch? Pokiaľ viem tak vačšina 731/732 bola v ovela lepšom stave ako trolejbusy.